28.11 DOGS4ALL (NORDV-10), Lillestrøm

NORD LIT UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo 1.CHK 1.CHKK CK 2.BTK R.CACIB

Lyngtunets Harmonia
1.AK

Dommer var Liz Beth Liljequist.

13.11 Fitjar-Stord hundeklubb, Leirvik

Lyngtunets Harmonia 1.AK 1.AKK CK 2.BTK CERT

INT N S LIT LET UCH NV-06 NORDJV-06 LITV-09 Lyngtunets Electra 1.CHK 2.CHKK CK 3.BTK

NORD LIT UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo 1.CHK 4.CHKK 

Dommer var Matti Tuominen.

09.10 NKK, Hamar

Lyngtunets Harmonia 1.AK 1.AKK CK 2.BTK R.CACIB

NORD LIT UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo
1.CHK 1.CHKK CK

INT N S LIT LET UCH NV-06 NORDJV-06 LITV-09 Lyngtunets Electra
1.CHK 3.CHKK CK

Dommer var Åke Cronander.

26.09 Bergen Selskaps- og Brukshundklubb, Bønes

NORD LIT UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo 1.CHK 2.CHKK CK 2.BTK 

Lyngtunets Harmonia 1.AK 1.AKK CK

INT N S LIT LET UCH NV-06 NORDJV-06 LITV-09 Lyngtunets Electra
1.CHK 4.CHKK CK

Dommer var Frank Kane.

25.09 NMHK avd. Hordaland, Turnhallen

Lyngtunets Harmonia 1.AK 1.AKK CK 3.BTK CERT

INT N S LIT LeT UCH NV-06 NORDJV-06 LITV-09 Lyngtunets Electra
1.CHK 3.CHKK CK 4.BTK

NORD LIT UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo
1.CHK 4.CHKK CK 

Dommer var Kitty Sjong.

11.09 NKK, Stavanger

INT N S LIT LET UCH NV-06 NORDJV-06 LITV-09 Lyngtunets Electra 1.CHK 1.CHKK CK 2.BTK R. CACIB

NORD LIT UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo
1.CHK 2.CHKK CK 3.BTK

Lyngtunets Harmonia 1.AK 4.AKK

Dommer var Ann-Christin Johansson.

15.08 NKK Bjerke (NV-10)

NORD LIT UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo 1.CHK 4.CHKK CK 

INT N S LIT LET UCH NV-06 NORDJV-06 LITV-09 Lyngtunets Electra 1.CHK 5.CHKK CK

Lyngtunets Harmonia 1.AK

Dommer var Leif-Herman Wilberg.

14.08 NKK Bjerke (Cruftskvalifisering)

NORD LIT UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo 1.CHK 1.CHKK CK 1.BTK CACIB BIM

Lyngtunets Harmonia 1.AK 4.AKK CK

INT N S LIT LET UCH NV-06 NORDJV-06 LITV-09 Lyngtunets Electra 1.CHK 5.CHKK CK

Dommer var Kari Granaas Hansen.

BIR INT NORD UCH NV-09 Sagalands B-August XII og BIM NORD LIT UCH Lyngtunets Curacuo

01.08 Norsk Terrier Klub, Nesbyen

Lyngtunets Harmonia 1.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT BIR

INT N S LIT LET UCH NV-06 NORDJV-06 LITV-09 Lyngtunets Electra
1.CHK 1.CHKK CK 3.BTK

NORD LIT UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo
1.CHK 2.CHKK CK 4.BTK


Dommer var Helle Dan Pålsson.

31.07 Irsk Ulvehundklubb, Nesbyen

INT N S LIT LET UCH NV-06 NORDJV-06 LITV-09 Lyngtunets Electra 1.CHK 1.CHKK CK 2.BTK

NORD LIT UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo
1.CHK 2.CHKK CK 3.BTK

Lyngtunets Harmonia 1.AK 4.AKK CK

Dommer var Kurt Nilsson.

25.07 Karmøy hundeklubb

Lyngtunets Harmonia 1.UK 1.UKK CK 2.BTK CERT

Dommer var Frode Jevne.

26.06 World Dog Show, Herning

Lyngtunets Harmonia 1.UK 1.UKK Excellent (kom blant de 3 beste tispene sammenlagt)

INT N S LIT LET UCH NV-06 NORDJV-06 LITV-09 Lyngtunets Electra
1.AK Excellent


NORD LIT UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo 1.CHK Excellent
 


Dommer var Christofer Habig.

13.06 International Dog Show, Latvia

N S LIT UCH NV-06 NORDJV-06 LITV-09 Lyngtunets Electra CERT CACIB BIM Ny latvisk og internasjonal champion

NORD LIT UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo Excellent 2

Dommer var Monica Blaha.

12.06 International Dog Show (Cruftskvalifisering), Latvia

NORD LIT UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo Excellent 2

N S LIT UCH NV-06 NORDJV-06 LITV-09 Lyngtunets Electra
Excellent 3

Dommer var Juha Putkonen.

24.05 NMHK Rasespesialen

N S LIT UCH NV-06 NORDJV-06 LITV-09 Lyngtunets Electra 1.CHK 3.CHKK

NORD LIT UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo 1.CHK


Dommer var Natasa Blanusa.

23.05 NMHK Hovedutstillingen, Råde

Lyngtunets Harmonia 1.UK 2.UKK CK

N S LIT UCH NV-06 NORDJV-06 LITV-09 Lyngtunets Electra
1.CHK 3.CHKK CK

NORD LIT UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo 1.CHK 4.CHKK CK

 
Dommer var Eilish Neally.

22.05 NMHK avd. Østfold, Råde

Lyngtunets Harmonia 1.UK 1.UKK CK 3.BTK

N S LIT UCH NV-06 NORDJV-06 LITV-09 Lyngtunets Electra
1.CHK 4.CHKK CK

NORD LIT UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo 1.CHK CK


Dommer var Marian Sloan.

08.05 NKK Kristiansand

Lyngtunets Harmonia 1.UK 2.UKK CK 

NORD LIT UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo 1.CHK 2.CHKK CK

Dommer var Olga K. Sinko

24.04 Førde Brukshundklubb

Lyngtunets Harmonia 1.UK 1.UKK CK 1.BTK CERT

NORD LIT UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo 1.CHK 1.CHKK CK 4.BTK

N S LIT UCH NV-06 NORDJV-06 LITV-09 Lyngtunets Electra 1.CHK 2.CHKK CK
 


Dommer var Hanne Laine Jensen.

18.04 NKK Bergen

Lyngtunets Harmonia 1.UK 2.UKK CK 4.BTK

N S LIT UCH NV-06 NORDJV-06 LITV-09 Lyngtunets Electra 1.CHK 3.CHKK CK
 

NORD LIT UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo
1.CHK 4.CHKK CK


Dommer var Frode Jevne.

07.03 Nordhordland Hundeklubb, Manger

NORD LIT UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo 1.CHK 1.CHKK CK 2.BTK

N S LIT UCH NV-06 NORDJV-06 LITV-09 Lyngtunets Electra
1.CHK 2.CHKK CK 4.BTK


Dommer var Jeff Luscott.

21.02 NKK, Bø

N S LIT UCH NV-06 NORDJV-06 LITV-09 Lyngtunets Electra 1.CHK 1.CHKK CK 2.BTK R.CACIB

NORD LIT UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo
1.CHK 4.CHKK CK

Lyngtunets Harmonia 1.JK 3.JKK HP


Dommer var Cindy Pettersson.

13.02 Ølen Etne Vindafjord hundeklubb, Ølen

N S LIT UCH NV-06 NORDJV-06 LITV-09 Lyngtunets Electra 1.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIM

Lyngtunets Harmonia 1.JK 1.JKK CK 3.BTK

NORD LIT UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo
1.CHK 3.CHKK


Dommer var Henrik Johansson.

Mestvinnende 2009

NORD LIT UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo mestvinnende tispe, og 4. beste tibbe sammenlagt i 2009.

N S LIT UCH NV-06 NORDJV-06 LITV-09 Lyngtunets Electra ble 2. beste tispe, og nr 5 sammenlagt.

NORD LT UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo mestvinnende tispe i 2009

10.01 MyDog - Västra Kennelklubben, Göteborg

N S LIT UCH NV-06 NORDJV-06 LITV-09 Lyngtunets Electra 1.CHK 2.CHKK CK 2.BTK R.CACIB

N LIT DK UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo
1.AKK 1.AKK CK 4.BTK CERT Ny svensk og nordisk champion!

Lyngtunets Harmonia 1.JK 1.JKK CK


Dommer var Ingela Nilsson.

09.01 MyDog - Västra Kennelklubben, Göteborg

N S LIT UCH NV-06 NORDJV-06 LITV-09 Lyngtunets Electra 1.CHK 2.CHKK CK

N LIT DK UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo
1.AKK 4.AKK


Dommer var Steven Seymour.

08.01 Rasespesial SSTS-Västra, Gøteborg

N S LIT UCH NV-06 NORDJV-06 LITV-09 Lyngtunets Electra 1.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIM

N LIT DK UCH Vilnius Show Vinner-09 Lyngtunets Curacuo
1.AKK 4.AKK

Lyngtunets Harmonia
1.JK 2.JKK CK


Dommer var Ursula Eisner.