Mest premierte hund i NMK avd. Hordaland

N S UCH NV-06 NORDJV-06 Lyngtunets Electra ble 2. mest premierte hund av alle raser i NMK avdeling Hordaland i 2008. N UCH Lyngtunets Curacuo fikk en kjempefin 5. plass.

23.11 NKK, Hamar

N S UCH NV-06 NORDJV-06 Lyngtunets Electra 1.CHK

Dommer var Michael Gilchrist.

08.11 Fitjar-Stord Hundeklubb, Leirvik

N S UCH NV-06 NORDJV-06 Lyngtunets Electra 1.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIM!

N UCH Lyngtunets Curacuo 1.CHK 2.CHKK      

Dommer var Kurt Nilsson.

04.10 NKK, Kongsvinger

N S UCH NV-06 NORDJV-06 Lyngtunets Electra 1.CHK 1.CHKK CK 2.BTK CACIB!

N UCH Lyngtunets Curacuo 1.CHK 2.CHKK CK 4.BTK R. CACIB      

Dommer var Markku Kipinä.

28.09 Bergen Selskaps- og Brukshundklubb, Bønes

N UCH Lyngtunets Curacuo 1.CHK 1.CHKK CK 2.BTK      

N S UCH NV-06 NORDJV-06 Lyngtunets Electra 1.CHK 2.CHKK CK 3.BTK

Dommer var Lisbeth Campbell.

 

27.09 NMK Avd. Hordaland, Ågotnes

N S UCH NV-06 NORDJV-06 Lyngtunets Electra 1.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR

N UCH Lyngtunets Curacuo 1.CHK 2.CHKK CK 2.BTK      

Dommer var Glenway Dymock.

 

 

13.09 NKK, Orre

N S UCH NV-06 NORDJV-06 Lyngtunets Electra 1.CHK 1.CHKK CK      

Dommer var Paul Stanton.

24.08 NMK avd Agder, Hamresanden

N S UCH NV-06 NORDJV-06 Lyngtunets Electra 1.CHK 3.CHKK CK      

Dommer var Kitty Sjong.

23.08 Norsk Terrier Klub avd Agder, Hamresanden

N S UCH NV-06 NORDJV-06 Lyngtunets Electra 1.CHK 3.CHKK CK      

Dommer var Jan Sonne Schmidt.

26.juli Valper født!

Nikita fødte to tispevalper 26. juli. Begge tispene er gyldne og veide 190 og 198 gr.

19.07 Rasespesialen, Sandefjord

N S UCH NV-06 NORDJV-06 Lyngtunets Electra 1.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIM      

Dommer var George Kostopoulos.


 

28.06 NKK Bjerke (Jubileumsutstilling)

N S UCH NV-06 NORDJV-06 Lyngtunets Electra 1.CHK 2.CHKK CK 4.BTK
N UCH Lyngtunets Curacuo 1.CHK 4.CHKK   

Dommer var Eeva Resko.

15.06 Norsk Japansk Spisshundklubb akt. gr. vest

N S UCH NV-06 NORDJV-06 Lyngtunets Electra 1.CHK 1.CHKK CK 3.BTK
N UCH Lyngtunets Curacuo 1.CHK 2.CHKK CK  

Dommer var Harto Stochmari.

14.06 Norsk Japansk Spisshundklubb

N S UCH NV-06 NORDJV-06 Lyngtunets Electra 1.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIM
N UCH Lyngtunets Curacuo 1.CHK 2.CHKK CK 2.BTK  

Dommer var Shoona Prebble.

08.06 NKK Trondheim

N UCH Lyngtunets Curacuo 1.CHK 1.CHKK CK 1.BTK CACIB BIR
N S UCH NV-06 NORDJV-06 Lyngtunets Electra 1.CHK 2.CHKK CK 2.BTK 

Dommer var Ann-Christin Johansson.

25.05 Karmøy hundeklubb

N UCH Lyngtunets Curacuo 1.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR
N S UCH NV-06 NORDJV-06 Lyngtunets Electra 1.CHK 2.CHKK CK 2.BTK 

Dommer var Birte Scheel.

24.05 Haugesund og Omegn hundeklubb

N S UCH  NV-06 NORDJV-06 Lyngtunets Electra 1.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIM
N UCH Lyngtunets Curacuo 1.CHK 2.CHKK CK 2.BTK

Dommer var Jeff Lyscott. 

På bildet: BIR NORDJV-06 N UCH Lyngtunets Fenrir og BIM N S UCH NV-06 NORDJV-06 Lyngtunets Electra 

11.05 Skaraborgs kennelklubb, Larv

N S UCH  NV-06 NORDJV-06 Lyngtunets Electra 1.CHK 1.CHKK CK 5.BTK
N UCH Lyngtunets Curacuo 1.AK 5.AKK 

Dommer var Erna Britt Nordin.
 

03.05 NKK Kristiansand

N UCH Lyngtunets Curacuo  1.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR CACIB! 
N S UCH  NV-06 NORDJV-06 Lyngtunets Electra
1.CHK 2.CHKK CK 2.BTK R. CACIB
  
Dommer var Christine Rossier.

På bildet: BIM Kri Kris Helios og BIR N UCH Lyngtunets Curacuo

27.04 Førde Brukshundklubb

N S UCH  NV-06 NORDJV-06 Lyngtunets Electra 1.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR BIG2!
N UCH Lyngtunets Curacuo 
1.CHK 2.CHKK CK 3.BTK 
 
 
Dommer var Arne Foss.

 

12.04 Jær-utstillingen

N S UCH  NV-06 NORDJV-06 Lyngtunets Electra 1.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIM
N UCH Lyngtunets Curacuo 
1.CHK 2.CHKK CK 3.BTK 
 
 
Dommer var Eva Borg.

Mestvinnende Tibetansk spaniel 2007

N S UCH NV-06 NORDJV-06 Lyngtunets Electra er kåret til 2. mestvinnende tispe, og nr 4 sammenlagt!
 
N UCH Lyngtunets Curacuo er kåret til 7. mestvinnende tispe.

30.03 NKK Bergen

N UCH Lyngtunets Curacuo  1.CHK 3.CHKK CK
N S UCH  NV-06 NORDJV-06 Lyngtunets Electra
1.CHK 4.CHKK CK
 
Dommer var Veli-Pekka Kumpomäki.

15.03 Norsk Miniatyrhundklubb, Figgjo

N UCH Lyngtunets Curacuo  1.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR
N S UCH  NV-06 NORDJV-06 Lyngtunets Electra 
1.CHK 3.CHKK CK
 

Dommer var Dianne Degryze.

04.03 Nikita øyenlyst

Nikita ble øyenlyst i dag og funnet FRI U.A.

01.03 Nordhordland hundeklubb, Manger

N UCH Lyngtunets Curacuo  1.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIM
NV-06 NORDJV-06 N S UCH Lyngtunets Electra
1.CHK 2.CHKK 2.BTK

Dommer var Mona Selbach.

På bildet: BIM N UCH Lyngtunets Curacuo og BIR NORDJV-06 N UCH Lyngtunets Fenrir

09.02.08 Ølen Etne Vindafjord Hundeklubb, Ølen

N UCH Lyngtunets Curacuo 1.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR
NV-06 NORDJV-06 N S UCH Lyngtunets Electra
1.CHK 2.CHKK 3.BTK
   
Dommer var Rune Lysgaard.

06.01.08 Västra kennelklubben (SV-08), Gøteborg

NV-06 NORDJV-06 N UCH Lyngtunets Electra 1.AK 1.AKK CK 2.BTK CERT R. CACIB SVENSK CHAMPION!!!
N UCH Lyngtunets Curacuo 1.AK 3.AKK

Dommer var Salvatore Tripoli.

04.01.08 SSTS-Västra, Gøteborg

NV-06 NORDJV-06 N UCH Lyngtunets Electra 1.AK 2.AKK CK 4.BTK
N UCH Lyngtunets Curacuo 1.AK 5.AKK

Dommer var Liz-Beth Carlsson Liljeqvist.

03.01.08 Västra kennelkubben, Gøteborg

N UCH Lyngtunets Curacuo 1.AK 2.AKK CK 5.BTK
NV-06 NORDJV-06 N UCH Lyngtunets Electra 1.AK 3.AKK CK

Dommer var Frank Kane.